IX KONGRES WYZWAŃ ZDROWOTNYCH

Informujemy, iż Dyrekcja naszego szpitala wzięła udział w tegorocznej edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (7-8.03.2024 r. ) w Katowicach.

Były merytoryczne dyskusje, prezentacje dotykające sedna tematyki systemu opieki zdrowotnej, a także cenne wskazówki ekspertów z branży.

Serdecznie dziękujemy organizatorom kongresu tj. Grupa PTWP oraz rynekzdrowia.pl za zaproszenia.

Widzimy się za rok!

Apteka szpitalna w nowej osłonie.

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zakończono modernizację naszej apteki szpitalnej.

Środki pieniężne na ten cel zostały wyasygnowane z budżetu własnego Spółki Szpitale Powiatowe Sp. z o.o.

Zarząd Spółki serdecznie dziękuje personelowi apteki, a także pracownikom technicznym szpitala za sprawną realizację przedsięwzięcia, dzięki czemu apteka szpitalna spełnia wszystkie wymogi techniczne i prawne.

Światowy Dzień Chorego

Światowy Dzień Chorego – obchodzony jest od 1992 roku, w celu umożliwienie ludziom na całym świecie zwrócenie uwagi na potrzeby i kondycję osób cierpiących na choroby oraz na ich godność i prawa.

W związku z czym, w tym wyjątkowym dniu chcemy podkreślić, iż opieka nad osobą chorą jest ważną misją naszej placówki medycznej.

Dlatego przykładamy olbrzymią wagę do stworzenia jak najlepszych warunków leczenia i opieki medycznej w Szpitalu Powiatowym w Łasku.

Dzień Babci i Dziadka w szpitalu!

We wtorek 6 lutego 2024 roku w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka!

Podarowane pacjentom laurki i koce wywołały moc uśmiechu.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia – w końcu milej jest świętować więcej niż raz w roku.

Koncert kolęd w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym szpitala w Łasku.

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia nasz Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy odwiedziły dzieci z  Miejsko-Gminnego  Ośrodku Kultury w Szadku ukazując swój talent kolędując.

Śpiewanie kolęd przyniosło naszym pacjentom, jak również pracownikom szpitala wiele radości. Pacjenci otrzymali najgorętsze życzenia, a także świąteczne stroiki własnoręcznie przygotowane przez podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodku Kultury w Szadku, za co niezmiernie dziękujemy!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za piękne wykonanie kolęd wszystkim dzieciom biorącym udział w tej wspaniałej uroczystości oraz Dyrekcji Miejsko-Gminnego  Ośrodku Kultury w Szadku.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Mikołajki w Szpitalu Powiatowym w Łasku

To był z pewnością dzień pełen radości, wrażeń, atrakcji i wielu upominków! Oddział Pediatryczny szpitala w Łasku, jak co roku, odwiedził Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów! Mikołajki to znakomita okazja, żeby umilić dzieciom trudne chwile, ponieważ w tym czasie z pewnością nikt nie myślał o chorobie, czy konieczności dalszego leczenia w oderwaniu od własnego domu.

Zdobyliśmy II miejsce w Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2023 w kategorii „SZPITAL ROKU”

Z wielką przyjemnością i dumą pragniemy poinformować, iż nasz szpital zdobył drugie miejsce i został wybrany Szpitalem Roku na terenie województwa łódzkiego w Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2023!

Ten wynik to nie tylko ogromne wyróżnienie dla naszej placówki, ale przede wszystkim dowód na ogromny wkład, zaangażowanie i oddanie pracowników szpitala, jak również wyraz zaufania, jakim darzą nasz Szpital Pacjenci.

Dziękujemy za wszystkie głosy i serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięzcom, lecz także wszystkim nominowanym!